Strefa Partnera

Strefa Partnera

Zajmujesz się chłodnictwem i klimatyzacją? Prowadzisz firmę z branży HVAC-R?

A może prowadzisz serwis AGD lub serwisujesz sprzęt dla branży HORECA?


PRYMUS to sprawdzony Partner w biznesie - zaopatrujemy w towar wysokiej jakości setki firm działających w branży HVAC-R, AGD oraz HORECA w całej Polsce. 


Ty również zostań naszym Partnerem Handlowym !!! 

>> Formularz nawiązania współpracy z PRYMUS <<

>> Polityka prywatności firmy PRYMUS <<


 

Asortyment hurtowni przez Internet? Oczywiście!

 

Nasza platforma zakupowa B2B daje Państwu możliwość składania zamówień przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Nie muszą Państwo już więcej tracić czasu na dojazdy do hurtowni - towar dostarczymy we wskazane miejsce.


Jak dokonać zakupów hurtowych poprzez platformę internetową?

 

Nic prostszego, wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie i uzyskać status Klienta Hurtowego. Dzięki temu tytułowi otrzymujecie Państwo:

 

  • możliwość dokonywania zakupów online, w cenach hurtowych
  • dostęp do szczegółowych informacji o tysiącach produktów znajdujących się w naszej ofercie – zdjęcia oraz specyfikacja techniczna produktów wraz z informacją na temat ich dostępności
  • podgląd wystawionych dokumentów oraz informacji księgowych
  • dostęp do aktualnych promocji oraz informacji o nowościach
  • możliwość zapisywania listy produktów ulubionych i ponawiania zamówień
  • śledzenie etapu realizacji zamówień
  • kontakt z konsultantem on-line za pośrednictwem komunikatora umieszczonego na stronie


 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

 

Chłodnictwo i Klimatyzacja:      www.Prymus24.pl 

AGD i Części Zamienne:       www.Prymus.Sklep.pl

 

 


Rejestracja jest możliwa po uprzednim wypełnieniu pliku FORMULARZ REJESTRACJI HURTOWNIKA. Po rozpatrzeniu zgłoszenia zostanie do Państwa przesłana wiadomość e-mail, w której zawarte będą informacje o przyznanym statusie.

 

 

 

 

UWAGA: 

 

Zaznaczenie opcji NEWSLETTER podczas rejestracji gwarantuje wiele przywilejów oraz dodatkowych korzyści w trakcie dokonywania zakupów w naszej hurtowni, m.in. atrakcyjne promocje, dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, czy kody rabatowe na kolejne zakupy.

 

 


 

 

Aby dokonywać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie jako Klient Hurtowy, przy użyciu swojego loginu i hasła.
 
Status Klienta Hurtowego upoważnia do zakupów w cenach hurtowych. 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij