SKL – marka, która zdobywa świat branży chłodniczej !

SKL – marka, która zdobywa świat branży chłodniczej !

Co wyróżnia produkty SKL na tle konkurencyjnych marek? SKL to produkty najwyższej jakości, jednakże w zaskakująco atrakcyjnych cenach - bo aby cieszyć się doskonałą jakością wcale nie trzeba przepłacać… Produkty SKL nie tylko spisują się identycznie jak ich droższe odpowiedniki, ale często mają jeszcze lepsze parametry użytkowe. Kupując asortyment marki SKL masz pewność doskonale zbilansowanego stosunku jakości do ceny.

 

Firma PRYMUS, założona w 1990 roku, jest Oficjalnym Dystrybutorem włoskiej marki SKL w Polsce. Produkty SKL w naszej ofercie pochodzą bezpośrednio od Producenta i są objęte dwuletnią gwarancją. Utrzymujemy stałą dostępność asortymentu SKL w naszym magazynie oraz zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe dla naszych Partnerów.

 

wentylator osiowy ssący SKL

 

 

Marka SKL to między innymi takie produkty jak: wentylatory osiowe ssące o średnicy w zakresie fi 250 – fi 630 dla zasilania 220V oraz fi 250 – fi 800 dla zasilania 380V, silniki do wentylatorów o mocy 5W, 7W, 10W, 16W, 25W, 34W, kompaktowe wentylatory do lad chłodniczych (na łożyskach!), elektroniczne sterowniki chłodnicze, termometry tablicowe, przewody grzejne, filtry odwadniające, zawory serwisowe, czynniki chłodnicze naturalnego pochodzenia, kondensatory rozruchowe, preparaty do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, i wiele innych…

 

silnik wentylatora 16W

 

Regulatory SKL ETC-961 i ETC-974 to nic innego jak znane wszystkim jedno- oraz dwu- czujnikowe sterowniki ID-961 oraz ID-974, z jedną, ale istotną różnicą - w trosce o najwyższą jakość sterowników SKL Producent zastosował w nich przekaźniki o mocy 10A!

 

Wielkim atutem oferowanych przez nas wentylatorów kompaktowych SKL są zastosowane w nich łożyska kulkowe. Dzięki takiej budowie wentylatory SKL odznaczają się niezawodnością oraz dłuższą żywotnością niż wentylatory konkurencyjnych marek.

 

wentylatory do lad chłodniczych

 

Dodatkowo należy podkreślić fakt, że wszystkie produkty SKL są sprzedawane w solidnych opakowaniach jednostkowych, gwarantujących nie tylko bezpieczny transport i magazynowanie ale także, z uwagi na estetykę wykonania, ułatwiających odpowiednią ekspozycję produktu w lokalu handlowo-usługowym.

 

 

SKL zdobywa świat HVACR

 

 

Zapraszamy do zakupów asortymentu chłodniczego SKL !

 

Asortyment SKL znadziesz tutaj: https://www.prymus24.pl/sklep/c/29505/skl

 

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij