Kompleksowe zaopatrzenie dla firm działających w branży HVACR

Kompleksowe zaopatrzenie dla firm działających w branży HVACR

PRYMUS - ponad 30 lat doświadczenia w branży HVAC

 

PRYMUS rozpoczął swoją działalność w roku 1990. Początkowo firma zajmowała się serwisem drobnych urządzeń chłodniczych oraz sprzedażą części zamiennych do sprzętu AGD, ale szybko przeobraziła się w prężnie działającego dystrybutora sprzętu chłodniczego a marka PRYMUS błyskawicznie stała się rozpoznawalna na rynku.

 

Głównymi filarami naszej działalności są obecnie chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła oraz fotowoltaika, a swoim zasięgiem działania obejmujemy już całą Polskę oraz część rynku europejskiego.

 

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników PRYMUS to dzisiaj dynamicznie rosnące przedsiębiorstwo, które począwszy od 1990 roku nieustannie pracuje na miano sprawdzonego dostawcy i solidnego partnera w interesach. Wśród naszych klientów są już setki punktów handlowych oraz zakładów serwisowych w całej Polsce, a własna flota samochodowa pozwala nam docierać w niemal każde miejsce prowadzonej inwestycji w możliwie krótkim czasie.

 

Dziś, po wielu latach możemy z satysfakcją powiedzieć, że wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w naszej branży, a długoletni staż, poparty wiedzą i znajomością rynku sprawiają, że jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.

Firma PRYMUS jest Autoryzowanym Dystrybutorem włoskiej marki SKL, oferującej wysokiej jakości asortyment chłodniczy, jak wentylatory osiowe ssące, silniki do wentylatorów, wentylatory do lad chłodniczych, regulatory temperatury, przewody grzejne, filtry odwadniające, zawory serwisowe, czynniki chłodnicze, kondensatory, środki do czyszczenia skraplaczy i wiele innych.

 

   PRYMUS to Autoryzowany Dystrybutor SKL

 

 

 

Firmom instalacyjnym oferujemy atrakcyjne warunki współpracy

oraz profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji.

 

Nie zapomnij zajrzeć do Strefy Partnera PRYMUS.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij