O nas

O nas

Chłodnictwo, klimatyzacja oraz części zamienne do sprzętu AGD i urządzeń gastronomicznych to główne filary naszej działalności. W naszej ofercie znajduje się już ponad 5000 indeksów produktowych i ciągle poszerzamy nasz asortyment, aby móc jak najpełniej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

 

Korzenie PHU Prymus sięgają lat 90-tych, kiedy założyciel i pomysłodawca firmy, Zygmunt Grygorczuk, rozpoczął działalność w Bydgoszczy. Początkowo firma zajmowała się serwisem drobnych urządzeń chłodniczych oraz sprzedażą części zamiennych do sprzętu AGD, ale szybko przeobraziła się w prężnie działającego dystrybutora a marka PRYMUS błyskawicznie stała się rozpoznawalna na rynku. Obecnie firma PRYMUS swoim zasięgiem działania obejmuje już całą Polskę oraz część rynku europejskiego.

 

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników PRYMUS to dzisiaj dynamicznie rosnące przedsiębiorstwo, które począwszy od 1990 roku nieustannie pracuje na miano sprawdzonego dostawcy i solidnego partnera w interesach. Wśród naszych klientów znajdują się już setki punktów handlowych oraz zakładów serwisowych w całej Polsce. Utrzymujemy w ciągłej sprzedaży kilka tysięcy pozycji sprzętu oraz części zamiennych i wciąż rozwijamy naszą ofertę o nowe produkty. Korzystamy z własnej floty samochodowej oraz ogólnopolskich firm kurierskich, co pozwala nam dostarczać towar do klienta w możliwie najkrótszym czasie.

 

Dziś, po wielu latach możemy z satysfakcją powiedzieć, że wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w naszej branży, a długoletni staż, poparty wiedzą i znajomością rynku sprawiają, że jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 

PRYMUS - Certyfikat Rzetelnej Firmy

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij