10-12.05.2019 Konferencja <br>w Mikołajkach

10-12.05.2019 Konferencja
w Mikołajkach

W dniach 10-12.05.2019 miało miejsce kolejne z serii spotkań branżowych dla wybranej grupy naszych klientów. Tym razem konferencja odbyła się w Hotelu Gołębiewskim**** w Mikołajkach - w samym sercu krainy wielkich jezior mazurskich! Zwieńczeniem obrad w sali konferencyjnej było wręczenie wyróżnień oraz drobnych upominków od naszej firmy.

Największą atrakcją w programie był wspólny spływ kajakowy Krutynią! Do pokonania była bardzo malownicza trasa w samym sercu Rezerwatu Krutynia, gdzie podziwiać można było rzadkie gatunki roślin oraz natknąć się na wiele rzadko spotykanych gatunków ptaków. Po trasie zaprosiliśmy wszystkich „Prymusów” na pieczenie kiełbasek przy ognisku, grill, zimne piwko oraz muzykę szantową przy akompaniamencie gitary!

 

W ramach pobytu w Hotelu Gołębiewskim nasi Goście mogli nieodpłatnie korzystać z Parku Wodnego TROPIKANA, gdzie wśród wielu atrakcji wymienić można m.in.:

- różnorodne wanny jacuzzi (borowinowe, magnezowo - wapniowe, ługowe, morskie, jodowo-bromowe) o działaniu zdrowotnym, niwelującym bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa oraz bóle mięśni i stawów;
- basen z hydromasażem wodno-powietrznym, basen ze sztuczną falą morską, basen-rzeka z prądami, młynek wodny, trzy tory zjeżdżalni;
- tężnie solankowe i sauny


Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie!Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij