06-07.04.2019<br> Konferencja <br>w Kołobrzegu

06-07.04.2019
Konferencja
w Kołobrzegu

W dniach 06-07 kwietnia 2019 r. w Kołobrzegu przeprowadziliśmy szkolenie branżowe dla wybranej grupy firm, które PRYMUS od lat zaopatruje w artykuły z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Szkolenie produktowe oraz zapoznanie naszych odbiorców z najnowszą ofertą i promocjami przygotowanymi wyłącznie dla uczestników spotkania nie było jedynym celem tego wydarzenia. Głównym założeniem było przede wszystkim atrakcyjne wyróżnienie dla Klientów firmy PRYMUS za stałą współpracę oraz regularne zamówienia a także budowa wizerunku firmy PRYMUS jako dobrego partnera biznesowego. Na siedzibę spotkania obraliśmy prestiżowy hotel Diune Hotel & Resort by Zdrojowa*****, zaś w ramach atrakcji zaprosiliśmy naszych Gości na wielką wyprawę na połowy dorsza

 

    


    

 

Konferencja odbyła się w sobotę w godzinach popołudniowych, w przepięknej sali Elegance. Jako Autoryzowany Dystrybutor klimatyzacji Electrolux w Polsce, na wstępie zapoznaliśmy zebranych Gości z naszym nowym programem motywacyjnym, przeznaczonym wyłącznie dla Instalatorów, zaopatrujących się w urządzenia Electrolux w naszej firmie. Nasi odbiorcy otrzymali także szereg informacji na temat najnowszych jednostek wprowadzonych do asortymentu w 2019 roku – należy tutaj mocno podkreślić fakt, że wszystkie modele mają już wbudowaną funkcję WiFi w standardzie!


Na zakończenie tej części, działając z upoważnienia firmy Electrolux, wręczyliśmy wszystkim certyfikaty Autoryzowanego Instalatora na rok 2019, zaś Instalator, który najprężniej działał w ubiegłym sezonie, został przez nas dodatkowo wyróżniony i nagrodzony.

 

  

  

  

 

  

Druga część spotkania przebiegła na prezentacji asortymentu chłodniczego, znajdującego się w naszej ofercie, od sprężarek Aspera, Copeland, Tecumseh, Danfoss, Maneurop, poprzez regulatory, silniki, wentylatory, narzędzia serwisowe, butle i czynniki chłodnicze oraz wiele innych produktów dla branży chłodniczej... Jako Autoryzowany Dystrybutor marki SKL w Polsce zapoznaliśmy naszych odbiorców z najważniejszymi cechami i specyfikacją techniczną wysokiej klasy produktów włoskiej marki SKL. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Prezesa Pana Zygmunta Grygorczuka, który uzupełniał szkolenie swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem z branży.


Po owocnym spotkaniu biznesowym nasi Goście mogli zrelaksować się w strefie SPA & Wellness, a także skorzystać z hotelowego basenu, jacuzzi, saun, tężni oraz z siłowni.

 

Kolejny dzień spotkania to czas dodatkowych atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Skoro świt wybraliśmy się wspólnie na rejs wędkarski po Bałtyku – naszym celem był DORSZ! Do dyspozycji uczestników wyprawy były komfortowe stanowiska wędkarskie oraz pomoc załogi w oprawianiu złowionych ryb. Rejs trwał 11 godzin ale zadbaliśmy o to, aby nikt w tym czasie nie zgłodniał – zapewniliśmy uczestnikom śniadanie i obiad na kutrze. Świeżo złowione ryby były oczywiście nagrodą za wytrwałość!

 

  

 

  

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że to spotkanie biznesowe zorganizowane przez firmę PRYMUS w hotelu konferencyjnym nad samym morzem a także wspólny rejs po Bałtyku na długo pozostaną w pamięci naszych Partnerów Handlowych.


KONFERENCJA PRYMUS
06-07.04.2019 r.
KOŁOBRZEG

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij