Euro Gastro już za nami

Euro Gastro już za nami

Firma Prymus w ramach prowadzonej działalności zaprezentowała swoją ofertę dla gastronomii i chłodnictwa na targach Euro GAstro. Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa trwały od 17 do 19 maja. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i niezwykle inspirujące rozmowy.

 

Miło było Was gościć na stoisku Prymus :)

Naszym obecnym i przyszłym partnerom handlowym zaproponowaliśmy części zamienne do urządzeń stanowiących wyposażenie hotelowych kuchni, piekarni, cukierni, kawiarni, restauracji i barów – grzałki, regulatory, pompki, uszczelki do kuchni, piekarników, a także środki czystości … i wiele innych. Oferowaliśmy również akcesoria i komponenty do lodówek, witryn, chłodziarek, kostkarek lodu, nalewaków, komór rozrostowych – m.in. sprężarki, wentylatory, sterowniki. Jesteśmy bezpośrednim importerem części i akcesoriów włoskiej marki SKL.

 

Prymus na EuroGastro 2022Prymus na Euro Gastro 2022Prymus na eurogastro 22
   
prymu na eurogastro 22prymus na euro gastro 2022stoisko PRYMUS na euro gastro 2022


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij