Międzynarodowe targi HVACR Chillventa w Norymberdze

Międzynarodowe targi HVACR Chillventa w Norymberdze

W dniach 16 - 18 pażdziernika 2018 roku niemiecka Norymberga została europejską stolicą chłodnictwa i klimatyzacji. Odbywają się tam międzynarodowe targi obejmujące tematykę chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła Chillventa. Swoje wyroby i rozwiązanie technologiczne prezentuje w tym roku 981 wystawców z całego świata, co przy zakładanej liczbie ponad 32 tys. odwiedzających, pozwala docenić rozmach przedsięwzięcia.

Organizatorzy wystawy zadbali by natłok prezentowanych rozwiązań nie przesłonił najsilniejszych trendów na rynku, organizując każdego dnia forum i sympozja z udziałem specjalistów z każdej dziedziny oraz podsumowując tendencje rozwojowe branży w ostatnim dniu targów na Chillventa CONGRESS.

PHU Prymus, jeden z wiodących sprzedawców HVACR na polskim rynku, również wysłał swojego specjalistę na Chillventa by poszerzyć bazę swoich dostawców i móc dostarczać najnowsze rozwiązania klientom z Polski i Europy.

 

Chillventa logo          Prymuschillventa poster   

 

Konieczność sprostania restrykcyjnym wymogom ekologicznym, wiążącym się m.in. z wydajnościę energetyczną systemów chłodzenia i ciepłowniczych sprawiły, że innowacyjność branży w stosunku do porzednich okresów znacznie wzrosła. Chcąc być liczącym się graczem na rynku chłodniczym i klimatyzacyjnym trzeba być na bieżąco z licznymi nowościami wchodzącymi na rynek.

Ważnym tematem w zakresie chłodnictwa będą z pewnością nowe, proekologiczne czynniki chłodnicze oraz edukacja klientów i rynku na temat nowych regulacji ekologiczno-prawnych branży chłodnictwa i klimatyzacji. O wnioskach z Chillventa na temat przyszłości branży HVACR dowiecie się wkrótce na www.prymusB2B.pl

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij