13-14.10.2018 <br>Konferencja Electrolux

13-14.10.2018
Konferencja Electrolux

W dniach 13-14 października nasi pracownicy uczestniczyli w spotkaniu, które było sygnowane przez markę Electrolux. Zaproszenie było skierowane wyłącznie do firmy PRYMUS, w ramach podziękowania za najwyższy wynik w sprzedaży klimatyzacji Electrolux w Polsce w ubiegłym roku. Tym samym zostaliśmy nagrodzeni za nasze ogromne zaangażowanie w promocję marki. Czuliśmy się bardzo zaszczyceni tym wyróżnieniem. Dodatkowym ukoronowaniem wyników sprzedażowych było odebranie z rąk Sales Menagera Electrolux drobnych upominków w postaci sprzętu AGD. 

 

 

 

 

Spotkanie odbyło się w malowniczej miejscowości Mierki k. Olsztynka. Na miejscu zastaliśmy piękny ośrodek w zacisznej okolicy, gdzie mogliśmy podziwiać mazurskie krajobrazy o wschodzie słońca. To była prawdziwa odskocznia od codziennego, miejskiego zgiełku.

Po krótkim odpoczynku pierwszego dnia udaliśmy się na szkolenie branżowe, podczas którego poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat najnowszych produktów i technologii w ofercie Electrolux. Cenną wartością tego spotkania była również możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń. Dzięki temu w nadchodzącym sezonie będziemy jeszcze lepiej przygotowani do wyjaśniania naszym Partnerom wszelkich zagadnień techniczno-handlowych, dotyczących oferty Electrolux.

 

 

 

Kolejną okazją do konwersacji branżowych jak również do rozmów na luźniejsze tematy było wieczorne ognisko.

Całe spotkanie było bogate w wiedzę i nowe doświadczenia dla naszej ekipy Prymusów.

 

 

 

Pozostałe kadry i ujęcia, które udało się uchwycić podczas wyjazdu prezentujemy poniżej. Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij