Szkolenie PRYMUS we Wieliczce

Szkolenie PRYMUS we Wieliczce

W ubiegły weekend odbyło się szkolenie branżowe organizowane przez naszą firmę. W tym roku wraz z naszymi najbardziej aktywnymi partnerami biznesowymi wybraliśmy się do pięknego miasta na południu Polski, Wieliczki. To właśnie tam odbyła się konferencja o tematyce HVACR.

 Byliśmy szczególnie dumni z okrągłej rocznicy spotkania, gdyż była to już 50 edycja takiego wydarzenia. Spotkanie zarówno informacyjne, zwiększające wiedzę, jak również okazja do wspólnego wypoczynku. Pomiędzy konferencjami zacieśnialiśmy więzi oraz spędzaliśmy miło czas. Zatem, łączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Naszych Gości zaprosiliśmy na wspólną wędrówkę szlakami po zjawiskowo pięknych solnych podziemiach Kopalni Soli „Wieliczka”. Blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię – to dopiero był wyczyn! Po długiej wędrówce turystycznymi szlakami, mieliśmy okazję skosztować przysmaków kuchni polskiej w Karczmie Górniczej, na głębokości 125 metrów.

W kolejnym dniu odwiedziliśmy także pobliski Kraków, gdzie zwiedzaliśmy wspólnie podziemia Rynku Głównego (udostępnione dla zwiedzających dopiero w 2010 roku!). Wędrowaliśmy pod ziemią, wokół Sukiennic, szklanymi pochylniami i kładkami, zawieszonymi ponad zachowanymi średniowiecznymi traktami, z których najstarsze pochodzą podobno z XI wieku.


W niedzielę chętni ponownie zjechali do kopalni, tym razem szybem Daniłowicza, gdzie w przepięknej solnej komnacie - Kaplicy Św. Kingi - odbyła się Msza św.

Wszystkim uczestnikom wyjazdu z PRYMUSEM dziękujemy za mile spędzony czas !

 

 

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij