27-29.09.2019 Konferencja <br>w Mikołajkach

27-29.09.2019 Konferencja
w Mikołajkach

Za nami kolejne spotkanie z cyklu szkoleniowo-integracyjnego z klientami firmy PRYMUS. Tym razem jednak formuła spotkania była nieco inna niż zwykle. Weekend podzieliliśmy na dwie części, a każda z nich odbyła się w innej lokalizacji. Wszystko po to, by było nie tylko merytorycznie, ale co więcej, na tyle atrakcyjnie by to spotkanie na długo pozostało w pamięci naszych klientów.

 

Pierwszą dobę, z piątku 27.09.2019 na sobotę 28.09.2019, spędziliśmy w niezwykłym Grodzie Galindów – w kolebce pradawnych mieszkańców Krainy Tysiąca Jezior, nad samym brzegiem jeziora Bełdany w zatoce Iznockiej, koło Mikołajek. W wesołej atmosferze zwiedzaliśmy z przewodnikiem cały Gród Galindów, po czym w Galindowych strojach udaliśmy się na biesiadną kolację do podziemnej groty. Po pierwszej części biesiady w grotach, przy dźwiękach rogów i bębnów udaliśmy się z pochodniami do kolejnej podziemnej pieczary – Sali Wieców, gdzie zostaliśmy poddani tzw. Galindówce, połączonej z pasowaniem na Galinda. Radości nie było końca, kiedy to spośród uczestników wybraliśmy wodza Galindów oraz jego Dzikie Nałożnice. Każdy z Gości miał swoją rolę do odegrania – spośród nas wyłoniono kilka rączych rumaków, które na swych grzbietach musiały dźwigać dzielnych wojów. Nie zabrakło też szamana, wiedźm, rusałek i wielu innych legendarnych mieszkańców tej krainy. Na koniec nadano nam nowe plemienne imiona i jako pełnoprawni Galindowie udaliśmy się na drugą część biesiady z ogniskiem w plenerze, na skraju jeziora Bełdany. 

 

 

 

Kolejną dobę przeznaczyliśmy na część szkoleniową. Obrady odbyły się w sali konferencyjnej Hotelu Gołębiewskiego w Mikołajkach. Szkolenie produktowe dotyczące marki SKL, której jesteśmy jedynym Dystrybutorem w Polsce, było uzupełnione o specjalną ofertę promocyjną przygotowaną wyłącznie dla naszych Gości konferencyjnych. Jest nam niezmiernie miło, że i tym razem nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Zebrane w tym dniu zamówienia zostały przez nas nagrodzone podczas wieczornej uroczystej kolacji, połączonej z dansingiem przy muzyce na żywo. Firma, która złożyła największe zamówienie podczas konferencji może dodatkowo liczyć na specjalny rabat, który będzie obowiązywał na wszystkie zamówienia złożone w październiku w firmie PRYMUS. 

 

 

 

Po dwóch dniach pełnych wrażeń nadszedł czas na trzeci i ostatni dzień naszego spotkania, który przeznaczyliśmy już tylko na relaks w Parku Wodnym Tropikana w Hotelu Gołębiewskim

 Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij