26-27.02.2020 Targi w Kielcach

26-27.02.2020 Targi w Kielcach

W dniach 26-27.02.2020 r. odbyły się XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Firma PHU PRYMUS również była obecna na tym wydarzeniu. Punktualnie o godzinie 9:00 zameldowaliśmy się przy stoisku F47.

 

 

 

Prezentowaliśmy dla Państwa asortyment, którym możemy się szczególnie pochwalić. Cieszymy się ogromna z dużego zainteresowania naszym rurami miedzianymi w otulinie, których jakość wyróżnia się na tle konkurencji. Dodatkowo również wiele rozmów przeprowadziliśmy na temat naszych wsporników, które można spotkać zamontowane na terenie całego kraju. 

 

 


W pierwszym dniu imprezy meldowaliśmy się również na oficjalnym bankiecie, który odbył się w Hotelu Binkowskim w Kielcach. Uroczysta impreza i rozdanie nagród dla firm za organizację stoisk oraz za prezentowane produkty fotowoltaiczne. Wykwintny poczęstunek oraz rozmowy z pozostałymi wystawcami umiliły wieczór.

 

 


Drugi dzień targów to kolejne świetne wrażenia i jeszcze więcej rozmów biznesowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty SKL, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Prezentowaliśmy regulatory ETC-974, silniki wentylatorów oraz wentylatory osiowe.

 

 


Przez te dwa dni poznaliśmy wiele ciekawych osób, podzieliliśmy się naszą wiedzą z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji najlepiej jak potrafiliśmy oraz odpowiedzieliśmy na wszystkie zadawane pytania. 

 


Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska i już dzisiaj zapraszamy na kolejne targi, które odbędą się w dniach 3-4.03.2020 r. w Warszawie.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij